Płyn-do-czyszczenia-grilla-ze-stali-nierdzewnej Zobacz większe

Płyn do mycia czyszczenia grilla gazowego ze stali nierdzewnej

P006

Nowy produkt

Płyn do czyszczenia grilla gazowego  ze stali nierdzewnej, inoxu itp.

Więcej szczegółów

85 Przedmioty

31,80 zł brutto

Więcej informacji

Grille gazowe z obudową ze stali nierdzewnej to obecnie najładniejsze sprzęty na naszych tarasach i w ogrodach. Aby wciąż zdobiły nasze otoczenie, należy odpowiednio o nie dbać. Głownie należy zwrócić uwagę, aby odpowiednio pielęgnować stal, z której zrobiona jest ich obudowa.

Czyszcząc grilla ze stali nierdzewnej nie możemy go szorować, ani traktować silnymi preparatami do czyszczenia, gdyż możemy go porysować lub spowodować zacieki i przebarwienia.

Dlatego Perfekt stworzył specjalny płyn do czyszczenia grilla gazowego ze stali nierdzewnej.

Połączono tutaj skuteczność płynu do czyszczenia grilla z delikatnością w zetknięciu ze stalową obudową.Środek usuwa przypalenia, osmalenia, tłuszcz, zaschnięte resztki jedzenia i inne zabrudzenia z każdej części grilla.  Czyści ruszt, pokrywę, palenisko a także części obudowy grilla.

Sposób użycia: pokryć równomierną rosą czyszczoną powierzchnię, pozostawić na kilka minut i przystąpić do czyszczenia.Ruszt i inne elementy grilla możemy potraktować szczotką, gąbką lub szmatką Natomiast elementy ze stali nierdzewnej należy delikatnie umyć miękką ściereczką z mikrofibry.

Po skończeniu czyszczenia spłukać wodą lub przetrzeć czystą mokrą szmatką.

Produkty powiązane