Mop płaski Vileda z płynem do podłóg, do szyb i ściągaczką.

Vileda+

Nowy produkt

Vileda mop płaski z płynami do mycia podłóg i szyb oraz praktyczną ściągaczką do szyb.

W skład zestawu wchodzi:

 • Vileda mop płaski z wiadrem i wyciskarką

 • Basic Nano 1 L- płyn do mycia podłóg z nanopowłoką

 • Crystal Nano 1 L- płyn do mycia szyb z nanopowłoką

 • Ściągaczka do szyb niezbędna przy myciu okien

Więcej szczegółów

128,60 zł brutto

Więcej informacji

Vileda Professional Ultra Speed mini to zestaw do mycia podłóg, ścian i wszelkich płaskich powierzchni z mopem płaskim.

Jest to odpowiednik czerwono czarnego zestawu Vileda Ultramax  do użytku domowego. Przewagą tego mopa jest jego kompaktowość, zajmuje prawie o połowę miejsca mniej.

Wyposażony w niewielkie 10 L wiaderko sprawia, że jest mniejszy, lżejszy i bardziej poręczny od zestawu konsumenckiego Vileda Ultramax

Jednocześnie jest wykonany z dużo trwalszego plastiku, gdyż jest to mop do zastosowania profesjonalnego, a więc przez firmy sprzątające oraz obsługę w gastronomii, szkolnictwie oraz służbie zdrowia.

W skład zestawu wchodzą:

•    Wiadro o pojemności 10 L z solidnym trwałym a zarazem lekkim uchwytem do przenoszenia

 • Specjalnej konstrukcji wyciskarka złożona z dwóch części dla wygody i lepszego wyżymania przy minimalnym nakładzie siły

•    Uchwyt do mopa wyposażony w nożny przycisk pomocny przy składaniu uchwytu w celu włożenia jej w wyciskarkę. Specjalna budowa uchwytu sprawia, że bardzo łatwo nim manewrować, a to pozwala na mycie trudno dostępnych zakamarków, a także ścian, miejsc za rurami i listew przypodłogowych.

•    Wkład do mopa z mikrowłókien PES zapewniających doskonałe właściwości czyszczące.Solidne gumowe zapięcia pozwalają łatwo i trwale zamocować wkład do uchwytu.

•    Drążek teleskopowy o długości 80 cm rozkładany do długości 140 cm.

Cały zestaw jest doskonale spasowany, a jego największą zaletą jest to, że wszystkie części można dokupić oddzielnie w razie zużycia, czy uszkodzenia.

Przed użyciem należy złożyć sprzęt:

 • Na obrzeże wiadra zamocować dolną część wyciskarki- w kolorze wiaderka (w miejscu, w którym rant wiaderka jest niższy)
 • Nałożyć górną część wyciskarki- granatową, powinna być dość dobrze dopasowana do dolnej części
 • Na uchwycie mopa przymocować zatrzaskami wkład z mikrowłókien
 • Wkręcić w uchwyt mopa teleskopowy kij po czym dopasować jego długość
 • nalać ok. 5 L wody do wiaderka oraz odpowiedną ilość płynu do podłóg (dolna część wyciskarki nie może być zanurzona w wodzie)
 • nogą nacisnąć ciemnoszary przycisk znajdujący się na uchwycie mopa, uchwyt złamie się na pół, a wkład opadnie na dół
 • Zamoczyć wkład z mikrowłókien w wodzie, po czym umieścić go w granatowej wyciskarce
 • wcisnąć uchwyt w wyciskarkę w celu wyżęcia mopa
 • wyciągnąć uchwyt z mopem z wyciskarki, rozłożyć płasko na podłodze, docisnąć nogą ciemnoszary przycisk.
 • Jeśli mimo to mop nie będzie zabezpieczony przed złożeniem, należy docisnąć płasko mop do podłogi

Cała operacja odbywa się bez zamaczania dłoni w wodzie, Twoja skóra nie ma kontaktu z wodą, chemią i brudem.Skoncentrowany płyn do ręcznego i maszynowego, codziennego mycia podłóg o niewielkim stopniu zabrudzenia.

Pojemność 1 L

Powszechnie stosowany koncentrat do codziennego mycia powierzchni podłogowych ręcznie i maszynowo.Dzięki zastosowaniu nanotechnologii oraz zawartości cząsteczek krzemu,nadzwyczaj skutecznie i trwale usuwa zabrudzenia z wodoodpornych posadzek, wykładzin PCV oraz z tworzyw sztucznych.Po umyciu pozostawia ochronną nanopowłokę chroniącą przed ponownym zabrudzeniem, oraz przyjemny cytrusowy zapach.

Zastosowanie: do codziennego mycia wszystkich wodoodpornych posadzek i wykładzin z PCV lub tworzyw sztucznych o niewielkim stopniu zabrudzenia.

Sposób użycia: maszynowo lub ręcznie stosować w rozcieńczeniu od 25ml do 100ml na 10L wody.

Płyn do mycia szyb Crystal Nano doskonale czyści szyby, lustra, ekrany, powierzchnie lakierowane i płytki ceramiczne.

Pozostawia niewidzialną nano powłokę, która opóźnia osadzanie się brudu i kurzu.

Pojemność 1 L

Wygodna plastikowa butelka wyposażona w atomizer z opcją spieniacza jest wyjątkowo przydatna a w połączeniu ze znakomitym płynem sprawia, że mycie szyb staje się czystą przyjemnością.

Crystal Nano doskonale radzi sobie z zabrudzeniami atmosferycznymi, kurzem, brudem i zaciekami. Myte powierzchnie pozostają czyste, gładkie i pozbawione smug i zacieków.

Sposób użycia:

Równomiernie rozprowadzić płyn na mytej powierzchni. Pozostawić na krótką chwilę po czym zebrać oddzielony brud ręcznikiem papierowym lub ściereczką.

Aby zachować powierzchnię w najlepszej kondycji należy polerować dopiero po zebraniu oddzielonego brudu, gdyż znajdują się w nim mikrocząsteczki piasku i kurzu, które mogą porysować powierzchnię.Porysowana powierzchnia szybciej ulega zabrudzeniu i trudniej ją doczyścić.

Niezbędna przy myciu okien ściągaczka. Sprawia, że mycia okien jest szybsze i łatwiejsze.

Ergonomiczna rączka z antypoślizgowego tworzywa zapewnia pewny chwyt.

Warto mieć ściągaczkę również w kabinie prysznicowej. Przy jej pomocy zbierzemy krople wody ze szklanych części kabiny, zapobiegając w ten sposób osadzaniu się kamienia.

Produkty powiązane