Eilfix Pasta BHP do mycia rąk Aloe Vera aloesowa z mączką drzewną

Nowy produkt

Eilfix pasta BHP do mycia tąk Aloe Vera- aloesowa z mączką drzewną.

Eilfix Handwasch Paste-niemiecka doskonale pielęgnująca pasta z mączką drzewną i aloesem do mycia silnie zabrudzonych rąk

Więcej szczegółów

295 Przedmioty

14,50 zł brutto

Więcej informacji

Niemiecka Pasta Eilfix Aloes do mycia rąk to połączenie znakomitych właściwości pielęgnujących i myjących mączki drzewnej i aloesu.

Jest to popularna żółta, cytrynowa pasta Eilfix produkowana przez niemiecką firmę Becker Chemie wzbogacona nawilżającym i zmiękczającym skórę miąższem z aloesu.

Wytwarzana jest  na bazie mączki drzewnej i skutecznych a jednocześnie delikatnych dla skóry dłoni substancji myjących. Dodatek aloesu jeszcze bardziej uszlachetnia tę luksusowa pastę do mycia rąk.

Aloes przyspiesza regenerację naskórka, zwalcza wolne rodniki, nawilża i łagodzi podrażnienia. Dzięki temu skóra dłoni po umyciu pastą Eilfix są miękkie, nawilżone i pozbawione uczucia ściągnięcia, które występuje po użyciu past z piaskiem, czy trocinami.

Substancje myjące znajdujące się w paście Eilfix skutecznie usuwają tłuste zabrudzenia, szczególnie smary, które są codziennością przy pracy w warsztatach samochodowych i zakładach produkcyjnych.

Sposób użycia:

niewielką ilość pasty rozprowadzamy na mokrych dłoniach, pocierając w najbardziej zabrudzonych miejscach do momentu usunięcia zabrudzeń po czym spłukujemy obficie wodą. W razie potrzeby czynność powtarzamy.

Produkt biodegradowalny.

Nie zapycha kanalizacji.

Produkty powiązane