Neutralizator zapachów odzwierzęcych,odświeżacz powietrza.

Nowy produkt

Neutralizator zapachów odzwierzęcych, odświeżacz powietrza Perfekt Exclusive.

Neutralizuje i usuwa zapachy w  pomieszczeniach, w których mieszkają z nami zwierzęta domowe: psy, koty, króliki, chomiki i inne zwierzęta domowe.

Wygodna butelka z atomizerem o pojemności 0,6 L pozwala szybko i wygodnie zaaplikować odpowiednią ilość preparatu.

Więcej szczegółów

74 Przedmioty

33,50 zł brutto

Więcej informacji

Neutralizator zapachów odzwierzęcych to preparat, którego działanie polega na wiązaniu cząsteczek wywołujących nieprzyjemne doznania zapachowe.Dotyczy to zarówno odchodów zwierzęcych, jak i zwykłego naturalnego zapachu zwierząt.

Dla nas, współmieszkańców te zapachy są normalne i nie zauważamy ich prawie, ale gdy chcemy zaprosić gości, zaczynamy czuć jednak trochę te charakterystyczne zapachy..

Wtedy  odsieczą przyjdzie neutralizator zapachów odzwierzęcych Perfekt..

Wiąże cząsteczki powietrza o nieprzyjemnym zapachu i sprawia, że powietrze wokół nas zmienia się w neutralny zapach. Jeśli jednak ten zapach nie zadowala naszych gości, możemy zaaplikować jeszcze jedną dawkę preparatu i wtedy naszą przestrzeń wypełni przyjemny, nieagresywny zapach, który całkowicie wyeliminuje zapach naszych pupili.

Dodatkowym atutem naszego neutralizatora jest jego hipoalergiczna formuła.Jego stosowanie nie wywołuje reakcji alergicznych i jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Nie musimy bać się,że po zaaplikowaniu neutralizatora nasz pupil będzie narażony na reakcje alergiczne, gdyż nasz płyn jest całkowicie nieszkodliwy, obojętny dla żywych organizmów.

Jeśli chcesz pozbyć się zapachu, który pozostawia po sobie pupil w mieszkaniu, posprzątałeś co było możliwe i nadal nie jesteś usatysfakcjonowany z jakości powietrza wokół siebie użyj neutralizatora zapachów odzwierzęcych

Produkty powiązane