Dolphin Crystal Nano płyn do mycia szyb i luster

Nowy produkt

Płyn do mycia szyb, luster i powierzchni lakierowanych Dolphin Crystal Nano.

Więcej szczegółów

11,80 zł brutto

Więcej informacji

Płyn do mycia szyb Crystal Nano doskonale czyści szyby, lustra, ekrany, powierzchnie lakierowane i płytki ceramiczne.

Pozostawia niewidzialną nano powłokę, która opóźnia osadzanie się brudu i kurzu.

Wygodna plastikowa butelka wyposażona w atomizer z opcją spieniacza jest wyjątkowo przydatna a w połączeniu ze znakomitym płynem sprawia, że mycie szyb staje się czystą przyjemnością.

Crystal Nano doskonale radzi sobie z zabrudzeniami atmosferycznymi, kurzem, brudem i zaciekami. Myte powierzchnie pozostają czyste, gładkie i pozbawione smug i zacieków.

Występuje w opakowaniach o pojemności: 0,75L, 1L, 5L, 10 L

Sposób użycia:

Równomiernie rozprowadzić płyn na mytej powierzchni. Pozostawić na krótką chwilę po czym zebrać oddzielony brud ręcznikiem papierowym lub ściereczką.

Aby zachować powierzchnię w najlepszej kondycji należy polerować dopiero po zebraniu oddzielonego brudu, gdyż znajdują się w nim mikrocząsteczki piasku i kurzu, które mogą porysować powierzchnię.Porysowana powierzchnia szybciej ulega zabrudzeniu i trudniej ją doczyścić.

Czy wiesz, że:

Crystal Nano to płyn oparty na nanotechnologii. Pozostawia na powierzchni niewidzialną powłokę, która jest tak gładka, że nie zatrzymują się na niej cząsteczki kurzu, zabrudzenia, a także woda spływa bardzo szybko, nie powodując zacieków i śladów po kroplach. w rezultacie szyby pozostają dłużej czyste i czyści się je o wiele łatwiej.


Produkty powiązane