Wosk do karoserii - DOLPHIN WAX CAROS PLUS 1L

Nowy produkt

Dolphin Wax Caros, to klasyczny, łatwy w użyciu wosk samochodowy do stosowania na mokro.Tworzy niewidzialną powłokę ochronną, nabłyszczającą i wydobywającą kolor.

Pojemność 1 L.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,20 zł brutto

Więcej informacji

Wosk samochodowy DOLPHIN WAX CAROS PLUS to szybkoschnący, nabłyszczający preparat w wysokim stężeniu.Stosowany w automatycznych i ręcznych myjniach samochodowych świetnie sprawdza się również przy ręcznym myciu auta, a także przy użyciu myjki ciśnieniowej.

Wysokie stężenie preparatu pozwala na uzyskanie dużej ilości roztworu roboczego, co sprawia ,że mycie auta z woskowaniem jest w tym przypadku wyjątkowo korzystne cenowo.

Działanie preparatu polega na wytworzeniu niewidocznej powłoki hydrofobowej, chroniącej przed mikrozarysowaniami lakieru.

Wax caros Plus chroni lakier, zmniejsza przyczepność wody i zabrudzeń, nadaję głębię kolorom lakieru.

Nadaje się do wszystkich typów lakierów samochodowych. Pozostawia warstwę ochronną na powierzchni. Szybkoschnący i nabłyszczający. 

Sposób użycia: 

rozcieńczyć w stosunku 1:1000. Za pomocą spryskiwacza lub atomizera nanieść przygotowany roztwór na mokrą, dokładnie umytą powierzchnię karoserii. Spłukać wodą po 2 minutach.

Czy wiesz,że...

  • Woskowanie ma mokro to metoda najszybsza i najskuteczniejsza
  • regularne mycie i zabezpieczanie  woskiem karoserii pozwoli nam cieszyć się ze świeżego, nowego wyglądu lakieru przez dłuższy czas

Produkty powiązane