Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Odświeżacze powietrza

Najlepsze odświeżacze powietrza do domu

Nieważne, czy pracujesz w warsztacie, salonie kosmetycznym czy biurze – problem przykrego zapachu może pojawić się wszędzie, niezależnie od przeznaczenia danego pomieszczenia. Pozbądź się nieprzyjemnej woni w miejscu pracy i zadbaj o komfort wykonywania swoich obowiązków. W tym sklepie znajdziesz skuteczne i trwałe odświeżacze powietrza o szerokim wyborze zapachów. Nasza hurtownia internetowa w swojej ofercie posiada także neutralizatory nieprzyjemnych zapachów, które w swoim działaniu są zarówno efektywne, jak i trwałe.

Odświeżacze powietrza do domów i biur

Oczywiście podobny problem może pojawić się w naszych czterech ścianach, dlatego, aby uwolnić się od tego kłopotu również po pracy, zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem – odświeżacze powietrza do domu, jakie znajdziecie w ofercie, z pewnością przypadną każdemu do gustu. Dzięki naszym produktom nie tylko w biurach, ale również w domach można poczuć się komfortowo i odetchnąć pełną piersią. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą – dostępne są odświeżacze powietrza do domu oraz biur w różnych gamach zapachowych.

Odświeżacze powietrza Jest 23 produktów.

Podkategorie

  • Zapachy

    Zapachy są jak muzyka...I tak jak muzyka wpływają na nasz nastrój dodając nam energii i poczucia własnej wartości. Pozwalają byśmy czuli się dobrze tu gdzie jesteśmy a innym razem przeniosą nas w miejsca, do których chce się wracać.

  • Neutralizatory

    Przykry zapach potrafi skutecznie zniechęcić do przebywania w danym pomieszczeniu, jeśli więc znajduje się on w naszym miejscu pracy lub domu, to musimy podjąć odpowiednie działania, aby go usunąć. Jego przyczyna może być bardzo zróżnicowana – niewydolna lub nieodpowiednia wentylacja jest najczęstszym problemem, choć nie jedynym. Warto jednak wiedzieć, jak radzić sobie z podobnymi problemami. Doskonałym rozwiązaniem jest dostępnym w naszym sklepie neutralizator zapachów, dzięki któremu szybko i trwale zażegnamy nieprzyjemną woń z danego pomieszczenia.

    Wysokiej jakości neutralizatory zapachów

    Tego typu środki można stosować w dowolnym pomieszczeniu lub na powierzchni dowolnych przedmiotów. Oczywiście czas oczekiwania na skutki działania takiego preparatu zależą od wielkości pokoju, lecz możemy być przygotowani na to, że nawet w najbardziej nieprzychylnych warunkach, produkt zda egzamin. Rozpylony w powietrzu lub zaaplikowany bezpośrednio na powierzchnię neutralizator zapachów natychmiast zaczyna wiązanie cząsteczek odpowiedzialny za przykrą woń. Na długo odświeża powietrze, pozostawiając po sobie bardzo przyjemny zapach.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów