Wszystkie bestsellery
  • Banner

Odświeżacze powietrza

Odświeżacze powietrza

Najlepsze odświeżacze powietrza do domu

Nieważne, czy pracujesz w warsztacie, salonie kosmetycznym czy biurze – problem przykrego zapachu może pojawić się wszędzie, niezależnie od przeznaczenia danego pomieszczenia. Pozbądź się nieprzyjemnej woni w miejscu pracy i zadbaj o komfort wykonywania swoich obowiązków. W tym sklepie znajdziesz skuteczne i trwałe odświeżacze powietrza o szerokim wyborze zapachów. Nasza hurtownia internetowa w swojej ofercie posiada także neutralizatory nieprzyjemnych zapachów, które w swoim działaniu są zarówno efektywne, jak i trwałe.

Odświeżacze powietrza do domów i biur

Oczywiście podobny problem może pojawić się w naszych czterech ścianach, dlatego, aby uwolnić się od tego kłopotu również po pracy, zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem – odświeżacze powietrza do domu, jakie znajdziecie w ofercie, z pewnością przypadną każdemu do gustu. Dzięki naszym produktom nie tylko w biurach, ale również w domach można poczuć się komfortowo i odetchnąć pełną piersią. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą – dostępne są odświeżacze powietrza do domu oraz biur w różnych gamach zapachowych.

Aktywne filtry

Indeks: P035

Marka: Perfekt

Neutralizator zapachów odzwierzęcych, odświeżacz powietrza.

Recenzje: 0
Neutralizator zapachów odzwierzęcych, odświeżacz powietrza Perfekt Exclusive. Neutralizuje i usuwa zapachy w  pomieszczeniach, w których mieszkają z nami zwierzęta domowe: psy, koty, króliki, chomiki i inne zwierzęta domowe. Wygodna butelka z atomizerem o pojemności 0,65 L pozwala szybko i wygodnie zaaplikować odpowiednią ilość preparatu.
Cena 33,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: One shot Invicto

Marka: Freshtek

Odświeżacz powietrza One Shot Invicto Freshtek 600 ml

Recenzje: 0
Odświeżacz powietrza Freshtek One Shot o intrygującym zapachu Invicto. Inspiracją był tutaj zapach Paco Rabanne Invictus. Invicto to świeży, rześki, bardzo zmysłowy zapach z odrobiną pikanterii. Charakterystyczny, zdecydowanie i pewnie wypełniający przestrzeń odświeżacz powietrza, który wypiera wszystkie inne  nagromadzone w pomieszczeniu zapachy
Cena 23,20 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku