Wszystkie bestsellery
  • Banner

Dywany, wykładziny

Dywany, wykładziny

Plamy po napojach, ślady butów czy brud przyniesiony z zewnątrz przez naszego zwierzaka – wykładziny i dywany narażone są na wiele różnych zanieczyszczeń, a zwykłe odkurzanie nie zawsze sobie z nimi radzi. Regularne czyszczenie ich za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych płynów i szamponów nie tylko usuwa uporczywy brud, lecz także pomaga w zadbaniu o ich dobrą kondycję i wygląd – wszak są to piękne elementy dekoracyjne każdego pomieszczenia.

Płyny do ręcznego i maszynowego prania dywanów

O wykładziny w naszym domu i mieszkaniu możemy zadbać na dwa sposoby – czyszcząc je ręcznie lub maszynowo. Pierwszy z nich polega na rozprowadzeniu spienionego preparatu na całej zabrudzonej powierzchni, dokładnym wyszorowaniu wykładziny i spłukaniu jej wodą. W drugim, bardziej zaawansowanym przypadku produkt jest rozprowadzany na zabrudzonym obszarze z pomocą specjalnego odkurzacza piorącego, zostawiany na kilka minut, po czym wykładzina jest odkurzana i pozostawiona do wyschnięcia.

Środki przeznaczone do obu tych sposobów znajdziesz w ofercie poniżej. Ze względu na swoją formułę, świetnie sprawdzą się również w czyszczeniu tapicerek samochodowych.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku