Wszystkie bestsellery
  • Banner

Neutralizatory

Neutralizatory

Przykry zapach potrafi skutecznie zniechęcić do przebywania w danym pomieszczeniu, jeśli więc znajduje się on w naszym miejscu pracy lub domu, to musimy podjąć odpowiednie działania, aby go usunąć. Jego przyczyna może być bardzo zróżnicowana – niewydolna lub nieodpowiednia wentylacja jest najczęstszym problemem, choć nie jedynym. Warto jednak wiedzieć, jak radzić sobie z podobnymi problemami. Doskonałym rozwiązaniem jest dostępnym w naszym sklepie neutralizator zapachów, dzięki któremu szybko i trwale zażegnamy nieprzyjemną woń z danego pomieszczenia.

Wysokiej jakości neutralizatory zapachów

Tego typu środki można stosować w dowolnym pomieszczeniu lub na powierzchni dowolnych przedmiotów. Oczywiście czas oczekiwania na skutki działania takiego preparatu zależą od wielkości pokoju, lecz możemy być przygotowani na to, że nawet w najbardziej nieprzychylnych warunkach, produkt zda egzamin. Rozpylony w powietrzu lub zaaplikowany bezpośrednio na powierzchnię neutralizator zapachów natychmiast zaczyna wiązanie cząsteczek odpowiedzialny za przykrą woń. Na długo odświeża powietrze, pozostawiając po sobie bardzo przyjemny zapach.

Aktywne filtry

Indeks: P035

Marka: Perfekt

Neutralizator zapachów odzwierzęcych, odświeżacz powietrza.

Recenzje: 0
Neutralizator zapachów odzwierzęcych, odświeżacz powietrza Perfekt Exclusive. Neutralizuje i usuwa zapachy w  pomieszczeniach, w których mieszkają z nami zwierzęta domowe: psy, koty, króliki, chomiki i inne zwierzęta domowe. Wygodna butelka z atomizerem o pojemności 0,65 L pozwala szybko i wygodnie zaaplikować odpowiednią ilość preparatu.
Cena 33,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: One shot Invicto

Marka: Freshtek

Odświeżacz powietrza One Shot Invicto Freshtek 600 ml

Recenzje: 0
Odświeżacz powietrza Freshtek One Shot o intrygującym zapachu Invicto. Inspiracją był tutaj zapach Paco Rabanne Invictus. Invicto to świeży, rześki, bardzo zmysłowy zapach z odrobiną pikanterii. Charakterystyczny, zdecydowanie i pewnie wypełniający przestrzeń odświeżacz powietrza, który wypiera wszystkie inne  nagromadzone w pomieszczeniu zapachy
Cena 23,20 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Freshtek

Odświeżacz powietrza Słodki Rumianek Freshtek 600 ml

Recenzje: 0
Odświeżacz powietrza Freshtek One Shot  Słodki Rumianek to słodko ziołowy zapach, który otula zapachem który koi, łagodzi stres, odświeża i wprawia w dobry nastrój. Rumianek kojarzy nam się głównie z dzieciństwem, ze słodyczą. Jednak polecam, by choć raz spróbować odświeżacza o zapachu Słodki Rumianek, będziecie Państwo zaskoczeni:-)
Cena 22,80 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Freshtek

Odświeżacz powietrza Paczuli One Shot Freshtek 600 ml

Recenzje: 0
     Odświeżacz powietrza Freshtek One Shot Paczuli to doskonały zapach o lekko orientalnym, drzewno-dymnym charakterze.         Olejek paczuli to bardzo popularny składnik perfum, zarówno damskich, jak i męskich. Jest ceniony za to, że wydłuża trwałość zapachu. Działa także jak afrodyzjak.
Cena 23,20 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku