Wszystkie bestsellery
  • Banner

Kuchnia - gastronomia

Kuchnia - gastronomia

W naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć podkategorii z preparatami, jakimi są środki czystości dla gastronomii. Dzięki proponowanym poniżej produktom kompleksowo wyposażysz swój obiekt gastronomiczny we wszystkie niezbędne preparaty.

Środki do czyszczenia urządzeń kuchennych, jakie oferujemy, to między innymi specjalne preparaty do czyszczenia grillów i płyt indukcyjnych, odtłuszczacze i odkamieniacze do usuwania osadów, rdzy i zacieków, koncentraty do stosowania wewnątrz lodówek, piekarników i okapów, impregnaty do blatów kuchennych, a nawet płyny do mycia warzyw i owoców.

Do naczyń

Płyny do mycia naczyń w naszym asortymencie można znaleźć w szerokiej ofercie produktowej, zróżnicowanej pod względem pojemności opakowania, zapachów oraz przeznaczenia – proponujemy zarówno preparaty do tradycyjnego użytku, jak i do zmywarek. Nie brak w naszej ofercie również nabłyszczaczy i środków pielęgnujących do tych ostatnich – dobra pielęgnacja zmywarki przedłuży jej żywotność i pozytywnie wpłynie na efektywność pracy urządzenia.

Aktywne filtry

Indeks: D026

Marka: Dolphin

Płyn do mycia naczyń - Balsamiczny Aloes 1L

Recenzje: 0
Płyn do mycia naczyń  Dolphin Balsamiczny Aloes w postaci balsamu glicerynowo- aloesowego to środek do mycia naczyń dbający o skórę dłoni. Płyn świetnie usuwa tłuszcz i myje naczynia. Dodatkowo gliceryna nawilża a aloes koi i łagodzi podrażnienia skóry rąk.
Cena 7,60 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku