Wszystkie bestsellery
  • Banner

Ścierniwo do piaskowania

Ścierniwo do piaskowania

Szeroko rozumiana obróbka strumieniowo ścierna to proces, który wykorzystywany jest na szeroką skalę. Właśnie dlatego ważne jest, aby móc stosować wyłącznie najlepsze ścierniwo, które nie dość, że zapewnia wielokrotność użytku, to jeszcze gwarantuje wysoką skuteczność podczas takich prac jak piaskowanie czy szlifowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby proponować wyłącznie propozycje odznaczające się najlepszymi cechami. Właśnie dlatego nasz asortyment jest staranie dobrany – bez półśrodków i kompromisów. 

Wysokiej jakości ścierniwo do piaskarki

Proponujemy m.in. ścierniwo do piaskarki, dzięki któremu efekty pracy osoby wykonującą tę czynność będą niezwykle satysfakcjonujące. Naszym zdaniem podczas tego rodzaju pracy wymagana jest nie tylko precyzja, ale i poleganie na najlepszych materiałach. Jeśli natomiast chodzi o ścierniwo do piaskowania, cena uwarunkowana jest jakością samego tworzywa, lecz, znając potrzeby klientów, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, dzięki której proponujemy produkt z doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Aktywne filtry

ŚCIERNIWO DO PIASKOWANIA SZLAKA POMIEDZIOWA 500 KG

Recenzje: 0
Profesjonalne ostrokrawędziowe ścierniwo do piaskowania. Szlaka pomiedziowa - korund wielokrotnego użytku. 500 kg- 20 worków ścierniwa zapakowanego w mocne worki foliowe. W ofercie różne granulacje, worki 25kg. Twardość 6-7 w  skali Mohsa. Zawartość wolnej krzemionki <1% Zawartość AL2 O3 12%
Cena 300,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: K1t

KORUND ŚCIERNIWO DO PIASKOWANIA 1000 KG

Recenzje: 0
Profesjonalne ścierniwo do piaskowania, wielokrotnego użytku. Nieregularne,  ostrokrawędziowe ziarno zapewnia szybkość i wysoką skuteczność piaskowania. W ofercie różne granulacje, 1000 kg- 40 worków z grubej folii po 25 kg. Twardość 6-7 w  skali Mohsa. Zawartość wolnej krzemionki <1% Zawartość AL2 O3 12%
Cena 580,00 zł
Więcej
W magazynie

RĘKAWICE DO PIASKOWANIA długie

Recenzje: 0
Rękawice do piaskowania, to niezbędny element wyposażenie mechanika zajmującego się piaskowaniem. Długie,mocne rękawice świetnie sprawdzają się przy piaskarkach mobilnych jak i kabinowych.
Cena 68,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku