Wszystkie bestsellery
  • Banner

Ścierniwa do piaskowania korund, mikrokulki szklane, soda, elektrokorund

Ścierniwa do piaskowania korund, mikrokulki szklane, soda, elektrokorund

Kategoria "Ścierniwa do piaskowania" w naszym sklepie internetowym to  szeroki wybór wysokiej jakości produktów, idealnych do różnych zastosowań. Ścierniwo to niezastąpiony element w procesie piaskowania,  nazywanego też obróbką strumieniowo ścierną. Pozwala on usunąć rdzę, farbę, warstwy zanieczyszczeń i powierzchniowe nierówności z różnych materiałów.
W tej kategorii znajdziesz różne rodzaje ścierniwa, które są dopasowane do konkretnych zadań. Mamy dostępne ścierniwa o różnej twardości i ziarnistości, umożliwiające dostosowanie procesu piaskowania do danego materiału i stopnia jego zanieczyszczenia. Dzięki temu masz pewność, że uzyskasz optymalne rezultaty bez uszkodzenia obrabianego przedmiotu.

W naszym sklepie internetowym oferujemy również ścierniwa o różnych kształtach, granulacjach i twardościach. Znajdziesz tu mikrokulki szklane, których kształt pozwala na uzyskanie odpowiedniej struktury powierzchni- gładkiej, matowej, półmatowej, czy błyszczącej. Z drugiej strony oferujemy ścierniwa ostrokrawędziowe, które znakomicie "zdzierają" niechciane powłoki z materiałów.

Wszystkie oferowane przez nas ścierniwa są najwyższej jakości, co gwarantuje ich trwałość i skuteczność w piaskowaniu.

Ponadto, w naszym sklepie internetowym mamy również akcesoria do piaskowania, jak pistolety do piaskowania, rękawice czy maski ochronne, których używanie poprawia efektywność  precyzję i bezpieczeństwo pracy.
Wybierając nasze  ścierniwo do piaskowania  masz pewność, że otrzymasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Nasze produkty są odpowiednie zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów, którzy chcą odnowić przedmioty w swoim domu czy warsztacie.
Zapraszamy do zapoznania się z  ofertą w kategorii ścierniwa do piaskowania i do dokonania zakupów w naszym sklepie internetowym.

Oferujemy konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie zakupowe.

Aktywne filtry

ŚCIERNIWO DO PIASKOWANIA SZLAKA POMIEDZIOWA 500 KG

Recenzje: 0
Profesjonalne ostrokrawędziowe ścierniwo do piaskowania. Szlaka pomiedziowa - korund wielokrotnego użytku. 500 kg- 20 worków ścierniwa zapakowanego w mocne worki foliowe. W ofercie różne granulacje, worki 25kg. Twardość 6-7 w  skali Mohsa. Zawartość wolnej krzemionki <1% Zawartość AL2 O3 12%
Cena 300,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: K1t

KORUND ŚCIERNIWO DO PIASKOWANIA 1000 KG

Recenzje: 0
Profesjonalne ścierniwo do piaskowania, wielokrotnego użytku. Nieregularne,  ostrokrawędziowe ziarno zapewnia szybkość i wysoką skuteczność piaskowania. W ofercie różne granulacje, 1000 kg- 40 worków z grubej folii po 25 kg. Twardość 6-7 w  skali Mohsa. Zawartość wolnej krzemionki <1% Zawartość AL2 O3 12%
Cena 580,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku